Etkileşimli Tahta Açılmıyor.

vestel-etkilesimli-tahtaEtkileşimli tahta açılmıyor.

a. Elektrik kesintisini,
b. Ana güç anahtarını,
c. Enerji kablosu bağlantısını,
d. Ekranın led lambasının yandığını,


e. Bilgisayarın düğmesi açıklığı,
f. LED Ekran için doğru görüntü kaynağı (dahili bilgisayar) seçimini,
g. Parlaklık seviyesini,
h. Ekran görüntüsünü,
i. Kullanıcı kimliği/Kart okumasının yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz.

*Yardım İçin Aşağıda Bulunan Soru-Cevap Kısmını Kullanınız

16 thoughts on “Etkileşimli Tahta Açılmıyor.

 1. akıllı tahta açılmıyor, elektrik geliyor açma kapama düğmesine bastıktan sonra bip sesi geliyor ama sonrasında ekran açılmıyor, haliyle klavyeyle falan da müdahale edemedim, ne yapmamız lazım.. yardımcı olurmusunuz?

  28
  3
 2. Merhaba akıllı tahta ekran geliyor ancak ne dokunmatiği ne de klavye ve mouse hiç bir şekil de görmüyor. Ekran açılıp donmuş gibi duruyor. Yardımcı olur musunuz acil ?

  1
  3
 3. Fişini durmadan çıkar tak yapıyordu bizim sınıf en son ben bi kez çıkartmayı denedim ve bir daha açılmadı bunla ilgili napabilirim

 4. etkileşimli tahta açılırken fatih projesi olan ilk ekran geliyor sonra sürekli olarak yeniden başlıyır f2 f8 bunları kabul etmiyor sizce sorun ne olabilir donanımsal bi sorun olabilir mi ?

 5. akıllı tahtamı hiç açamıyorum düğmeye basınca sanki şarj az işareti gibi bir işaret geliyor ve kapanıyor. kırmızı ışık yanıp sönüyor. yardımcı olabilirseniz çok iyi olur teşekkürler.

 6. Tahta açılırken “kişisel bir sorunla karşılaştı, yeniden başlatacak” yazısı çıkıyor. tekrar başlattığında ise sadece “yeniden başlat” ve “gelişmiş seçenekler” çıkıyor. Bunlar da sadece mouse ile tıklanabiliyor. Gelişmiş seçeneklerde ise hiçbir kurtarma ve onarmayı şifresiz yapamıyoruz. Ne yapmalıyız?

 7. akıllı tahtayı açıyoruz windows açılıyor diyor ama orada kalıyor, daha başka açılmıyor.
  F8 ‘ den onarım yapmamak istedik Türkçe’yi seçtik daha sonra şifre istedi onuda girdik ama ekran orada kaldı daha ilerlemiyor. yardımcı olursanız seviniriz…..

Soru Sor - Cevap Yaz