Antropi Teach Hata Çözümleri

Antropi Teach 1.1.7 Programının açılması için internete bağlı olmaması gerektiğinden Windows Güvenlik Duvarı aracılığıyla Antropi Teach programını  internete nasıl kapatacağımızı göstereceğiz.

Öncelikle Windows Güvenlik Duvarına giriyoruz..

Windows Güvenlik Duvarında GELİŞMİŞ AYARLAR sekmesine tıklıyoruz.

Windows Güvenlik Duvarı GELİŞMİŞ AYARLARGİDEN KURALLARI

Aşağıda görüldüğü gibi sağ kısımdan YENİ KURAL yazan yere basıp devam ediyoruz..

Burada dikkat etmemiz gereken kısım GÖZAT’a basmıyoruz.. Programın masaüstü simgesine Sağ TıklayıpÖzellikler kısmında yazan HEDEF yolunu Tırnak İşaretlerinin İçerisini kopyalayıp aşağıdaki gibi yapıştırıyoruz.

Ve Son olarak Ad veriyoruz buraya istediğiniz adı verebilirsiniz..

*** Yukarıdaki ayarları yapmak istemeyen 1.1.7 Sürümü Kurulu olan kullanıcılar Programı Çalıştırmadan internetini kapatıp programı çalıştırabilir sonrasında interneti tekrar açarak dersine devam edebilir..

İnterneti kapatmadan programa tıklayıp çalıştırmışsanız (açılır gibi olup açılmayacaktır) Görev Yöneticisinden (Ctrl + alt + delete) işlemlerde “teach.exe” seçin görevi sonlandırın ve yukarıdaki işlemi gerçekleştirin.. İyi Dersler.. 

Antropi 1.1.18 (30 Günlük Deneme Sürümü) Yüklemek İçin Tıklayınız.

Antropi Teach Kullanım Kılavuzu

Antropi Teach İndirmek İçin Tıklayınız..

ANTROPİ TEACH PROGRAMINDA SORUN YAŞAYAN KULLANICILAR İÇİN ALTERNATİF PROGRAM

46 thoughts on “Antropi Teach Hata Çözümleri

 1. Geri bildirim: Antropi Teach İndir
 2. Çözüm önerinizdeki tüm adımları uyguladım ve sorun çözüldü. Ayrıca sorun olduğu dönemde de deneme sürümü verip bizi mağdur etmediğiniz için teşekkür ederim.

  1. Hocam öncelikle bilgisayarı kapatıp açın programı çalıştırmadan internet bağlantınızı kapatıp programı açın.
   İnterneti kapatınca program açılıyorsa yukarıdaki çözüm işe yarayacaktır.

   2
   1
 3. Değerli meslektaşlarım (öğrencileri için extra uğraşıp özgün materyallerini antropi üzerinden hazırlayan arkadaşlarım), çözümün işe yaradığını görmek beni mutlu etti; özellikle de öğrencilerimiz açısından çok mutlu oldum; çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim; çözümü paylaşan moderatörümüze de ayrıca Teşekkür ederim; iyi çalışmalar…

  1. derse bağlanmadan önce interneti kapatıp programı çalıştırdım, sonrasında interneti açıp derse bağlandım ve dersimde programı sıkıntısız kullandım tekrardan teşekkür ederim

 4. sayın site yöneticileri ve diğer arkadaşlardan Allah razı olsun aylardır çalışmayan programı interneti kapatıp açarak açabildim çok teşekkür ederim

 5. 1.1.18 sürümü çalışmıyor. Bir önceki sürüm zaten sorunlu. sunduğunuz çözüm önerileri işe yaramıyor. Bu durumu çözmek için bir çalışmanız var mı?

 6. ben 1.18 sürümünü kurmama rağmen tıpkı 1.17’de olduğu gibi 0 gün deneme süresi uyarısı verdi ve sonraki tıklamalarımda da açılmadı maalesef. tüm net’i taradım, birkaç program denedim, Antropi tarzı kullanışlı bir program yok maalesef. Openboard ücretsiz, iyi deniliyor ama kesinlikle Antropi kadar kullanışlı gelmedi bana ve kaldırdım bilgisayardan.

 7. İyi akşamlar, öncelikle 1.1.18 i bize sunarak deneme sürümü de olsa işimize kaldığımız yerden devam edebiliyoruz, bunun için teşekkür ederim; şunu merak ediyorum, 30 gün deneme süresi bittiğinde, programı kaldırıp tekrar kurarsak, yeniden 30 gün deneme süresi veriyor mu? Diğer sorum, 1.1.17 sürümü en sonunda bir çözüme kavuşacak mı? Bu soruların cevabına göre 3 yıldır hazırlamış olduğum antropi ders arşivlerini PDF olarak dışarı alıp muhafaza etmeye çalışacağım trial süresi dolmadan… çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim; 1.18 için tekrar teşekkür ederim…

  1. 1.1.7 sürümünün lisans süresi dolduğu için çalışmıyor. 1.1.18 sürümü 30 gün sonunda tekrar kurarsanız çalışmaz. Arşivlerinizi yedeklemenizde fayda var.

 8. Programı şu an kullanamıyoruz. Sanırım sorun var. Dersleri etkili bir şekilde işleyebilmemiz için bu programa ihtiyacımız var. Gerekli düzeltmeleri yapabilir misiniz?

   1. Bu 30 günlük kullanıma izin veren sürüm. Süre bitince ne yapmamız gerekiyor. Register yapmak için kod nedir?

    1. aşamadaki çözüm şimdilik işe yaradı. Ancak o da 30 günlük deneme sürümü. Bu arada sorun halledilir inşaallah.

     1. Antropi 1.1.18 sürümünün deneme süresi dolduğunda devam edebilmek için bir çözüm var mı araştırdım ama bulamadım yani uygulamayı satın alma gibi bir şey olabilir mi? Olabilirse nasıl yardımcı olabilir misiniz? Derslerde çok işimize yarıyordu

      1. antropi 1.1.18 sürümünün deneme süresi dolunca program çalışmıyor.Programı runasdate programı ile tarihini geriye alarak kısayol oluşturunca program çalışıyor.
       antropi dökümanlarınızı açmak için dökümanı oluşan kısayolun üzerine tutup atmanız lazım veya antropi açılınca dosya aç kısmından açabilirsiniz.runasdate i google da aratarak bulabilirsiniz

Soru Sor - Cevap Yaz