Antropi Teach İndir

antropi teach 1Fatih Projesi kapsamında okullara kurulumu yapılan etkileşimli tahtalarda kurulu gelen yeni program Antropi Teach Programı. Program indirme linki yazımızın sonunda paylaşılmıştır.

Program pdf, jpeg, word ve benzeri bir çok dosyayı içine nesne veya arka plan olarak aktarabileceğimiz ve bu aktardığımız nesneler üzerinde çizimler yapabileceğimiz kullanışlı bir programdır. Ayrıca bünyesinde bulunan farklı çizim nesneleri ile çizimler yapabilir, derslerde kendinize kolaylıkla materyaller oluşturabilirsiniz.

Antropi Teach ile etkileşimli tahtalarda ekran görüntüsünü alabilir ve bu görüntü üzerinde yine çizimler yapabilirsiniz. Antropi Teach programında farklı tahta desenleri ile dersinize uygun deseni seçebilir, ayrıca dakika ölçer ile zamanı kullanmanız gereken durumlarda kronometreyi çalıştırabilirsiniz.

Antropi Teach Kullanım Kılavuzu

(GÜNCELLENDİ) ANTROPİ TEACH PROGRAMINI ÇALIŞTIRAMAYAN KULLANICILAR İÇİN ÇÖZÜM

ANTROPİ TEACH PROGRAMINDA SORUN YAŞAYAN KULLANICILAR İÇİN ALTERNATİF PROGRAM

Antropi Teach Sürümlerini İndirmek İçin Tıklayınız..

114 thoughts on “Antropi Teach İndir

 1. merhaba antropi teach programını internet erişimine engelledim sorunsuz şekilde internet açıkkende girebiliyorum.Bu şekilde bir çözümü arkadaşlara iletirseniz herkes faydalanır teşekkürler.

  20
  7
 2. 1.1.7 İnternet kapalıyken çalıştırılıp sonra internet açılırsa sorun çıkmıyor zaten.

  6
  5
 3. Antropi teach proğramın da ki sorun nedir? Bakanlık bir açıklama yapamaz mı? Uzaktan eğitim sürecin de en önemli materyalimiz olan bu proğramı kullanamıyor olmamız açıklamaya muhtaçdır.

  4
  7
  1. Çok şükür deneme sürümünü indirince sunumlarımı açabildim. Deneme sürümünün süresi dolunca ne olacak. 4 yıldır hazırladığım sunumlar çöp olsun istemem onca emek var sonuçta… umarım bir çözüm bulunur..

   3
   6
 4. Antropi 1.1.8 sürümünü kurdum sorunsuz çalışıyor fakat başlangıçta lisanslamak istediğimizde internet hatası veriyor bu sorunu yapabilen varmı. Çünkü demo sürüm olduğundan süre sonunda ister istemez sıkıntı yaşayabiliriz. Sorun hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

  2
  4
  1. 1.1.18 sürümünü de indirip kursam hazırlamış olduğum sunularımı açamıyorum. Umarım bir an önce sorun çözülü

   2
   3
 5. antropi programı olmaması dersler de resmen beni felç etti. Umarım yakın zamanda sorun çözülür. 1.18 Versiyon linki de kaldırılmış?

  1
  3
 6. Gerçekten uzaktan eğitim sürecinde çok işe yarayan bir programdı. Hangi sebeple neden çalışmıyor anlayamadım. En gerekli zamanda bu olmamalıydı Lütfen buna bir çözüm getirirseniz hepimiz çok mutlu oluruz. Haftalarca bu programın eğitimini aldık. Kullanamayacaksak o kadar eğitim boşuna mıydı?

  1
  0
 7. Openboard Antropi’nin yerini tutmuyor. Belki iyidir ama ben alışamadım bir türlü. Uzaktan derslerden Antropi benim için adeta can simidi hüviyetinde. Yorumlarda bahsedilen sorun bende de var. Program açılıp kapanıyor. Deneme süresi 0 gün uyarısı çıkıyor. Lütfen bir çözüm.

   1. 30 günlük deneme müthiş hızlı açılıyor. önceki versiyonu hala açılmıyor. umarım sorun çözülür.

 8. Çarşamba gününden beri benim bilgisayarımda da açılmıyor. EBA canlı dersler için çok verimli kullandığım antropi teach programını kaldırıp tekrar kurdum olmadı. Ayrıca çözüm önerilerini de denedim işe yaramadılar. 30 günlük kullanım süresi olan bir program geçici bir çözüm olmuş ama işe yaradı şimdilik. Eskiden kullandığımız gibi rahatlıkla süre kısıtlaması olmadan kullanacağımız şekilde sorunu çözebilir misiniz? Teşekkürler…

 9. çözüm işe yaradı. Ancak o da 30 günlük deneme sürümü. İnşallah tam sürüm için sorun çözülür.

 10. Antropi çözümlerini uyguladım fakat sonuç alamadım.Program açılır gibi oluyor hemen kapanıyor.Antropiyi sildim burada tavsiye edilen Openboard programını kurdum.Program güzel, biraz kurcalayınca programı çözdüm.Antropiden çok farkı yok hatta bazı yönleri ile daha iyi bile diyebilirim,antropide çözüme ulaşamayan arkadaşlara tavsiye ederim.Canlı derslerde kullanıp sonucu yazarım.İlgili arkadaşlara dönüş yaptıkları için teşekkür ederim…

 11. Antropi teach’i evimdeki bilgisayarda açamama sorunu halen devam ediyor. Çözüm önerileri denenmesine rağmen program açılmıyor.

 12. Merhaba , Ben matematik öğretmeniyim .Antropi Teachi ders anlatırken hep kullanıyordum. 2 gündür açılmıyor . Çözüm yollarını uyguladım işe yaramıyor . Bu programla önceden içerik hazırlayıp dersi çok verimli hale getiriyordum. Fatih kalemle pdf üzerinden anlatırken hem çözümler görünüyor hem de slayt gösterisi gibi olmadığı için verimli bir ders işleyemiyorum. Lütfen bir çözüm önerebilir misiniz ?

  1. İki öneriyi de uyguladım. Aynı sorun devam ediyor. Uygulama masa üstünde açılır gibi oluyor. Ancak açılmıyor. Görev yöneticisinde gözüküyor.

 13. Evimdeki bilgisayardan sorunsuz açtığım programı 2 gündür açamıyorum.En az 5 defa kaldırıp tekrar kurdum fakat sonuç yine aynı.Uzaktan eğitimde ve okulda severek kullandığım programa ne oldu anlayamadım.Bu sorunu nasıl çözeceğimize dair hiç bir bilgi bulamadım internette.Yardımlarınızı bekliyorum reşekkürler…

 14. İyi günler, kolay gelsin. Evimdeki bilgisayarlarda antropi teach i açamama sorunum, okula da yansımış durumda, ne idari bilgisayarlarda ne de akıllı tahtalarda açılmıyor; halbuki geçen haftaya kadar kullanıyorduk bir sorun yoktu; çözüm bekliyoruz; teşekkürler…

 15. windows 10 kullanıyorum bilgisayarımda program açılmıyor acaba açılmamasının sebebi programın 32-bit e uygun olduğu için olabilir mi? ya da programda 31-bit 64-bit özelliği var mı?

Soru Sor - Cevap Yaz