26 thoughts on “İletişim

 1. İyi akşamlar macbook için antropi yükleme işlemi nasıl yapılıyor. Verdiginiz link sadece windows icin gecerli gözüküyor. Link varsa eğer paylaşabilir misiniz?

  1. Kullanmış olduğunuz kağıdı değiştirip deneyebilir misiniz ? Bazı düşük kalite kağıtlar da bu görüntüye sebep olabiliyor

 2. Merhabalar. Akıllı tahta açılmıyor. Başlangıçta exiting option ROM hatası veriyor. Bunun sebebi nedir ve bu soruna nasıl çözüm getirebilirim? Şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar.

 3. kyocera 6530 makine kullanıyorum.. makinede tarama yapıyorum ama sistemsel bir hata veriyor.. bilgisayarıma düşmüyor.. yardımcı olabilir misiniz?

 4. Meb tarafından okulunda oğluma dağıtılan genaral mobile tab 5 tablet garanti kapsamında olduğu halde garantiye gönderdiğimde yazılım yükleyeceğiz denerek benden 50 tl ücret istendi garantiden ücret isteyen şirketi kınıyor üyesi olduğum bakanlığımın bu duruma el atacağını umuyorum.

 5. Merhaba lise 2 de ilk dağıtılan tablet olan vestel V10 tabletim var şuan üniversite 2. Sınıftayım tabletime hiç bir program inmiyor hatta eba bile açılmıyor. Lütfen yardımcı olun

  1. Bendede aynı durum lise deyken dağıttıkları General Mobile E-Tab 5’e hiçbir şekilde uygulama indiremediğim için kullanamıyorum yardımcı olursanız seviniriz

 6. Hocam kolay gelsin. Eba Admin (faz2) şifresi istemiştik okulumuzun mail adresine göndermişsiniz teşekkürler ilginiz için ancak bu şifre internette gezinen şifre. Daha önce oluyordu ancak artık olmuyor bu şifre? Bu durumu nasıl çözeceğiz? Bu durumu yaşayan çok okul var şuanda. Eba Admin şifresi değişmiş sanıırm.

 7. Merhaba, Adıyaman Bölükyayla ortaokulu; akıllı tahtalarda yanlış saat ve tarih ayarından dolayı internet erişim sorunu var. Saat tarih ayarı yapmak istediğimde (EBAAdmin hesabından) “bu görevi gerçekleştirmek için izniniz yok, yöneticinize başvurun” gibi bir uyarı alıyorum. Konu hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

 8. İyi günler akıllı tahta açıldıktan sonra 30 dakika falan çalışıyor ve sonra elektrik kesiliyor geliyor hani açılıp kapanıyor. bunu bi kaç defa yapıyor sonra kapanıyor.tekrar açınca yine biraz çalışıyor ve tekrar aynı oluyor.çözüm için yardım eder misiniz?

  1. Etkileşimli Tahta ile ilgili arıza takipleri, garanti ve cezaların uygulanması amacıyla arızalar 444 7 555 Nolu Fatih Projesi Çağrı Merkezi aranarak çağrı kaydı oluşturulmalıdır.

 9. Hdmı ile bağlantı yapıyorum. Görüntü ekranın ortasında ve küçük. Bilgisayarın ekran ayarlarında değişiklikleri denememe rağmen tam ekran elde edemedim. Tam ekran elde ettiğimde de uygulamaları sadece bilgisayar ekranında görüntüleyebildim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar.

 10. ETKİLEŞİMLİ TAHTADA ÖZELLİKLE MATEMATİKÇİLERİN KULLANDIĞI PROGRAMLARI TABLETİME NASIL İNDİREBİLİRİM, LİNK GÖNDERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM. AYRICA BU PROGRAMLARI TAHTAYA NASIL KURACAĞIMI DA TARİF EDİN LÜTFEN.
  TELEFONUMDA MOBİL İNTERNET VAR, TAHTADA MAALESEF YOK.

 11. Merhabalar.Bizim okulda internet var.Bazı sınıflar girebiliyor.Benim sınıfta da internet çekiyor gözüküyor ama sınırlı bağlantı diye internete girmiyor.Bazen kendiliğinden giriyor ama çoğu zaman girmiyor.Hatta ben kendi telefonumun internetini bağlıyorum ondan da bağlanmıyor.Öğretmenin biri sinyal güçlendirici aldığını ve artık bağlanabildiğini söyledi acaba çözümü bu mu?Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

Soru Sor - Cevap Yaz