Etkileşimli Tahta Şifresi – EBAAdmin

FATİH Projesi kapsamında ilkokul, ortaokul ve liselerde 2. fazda kurulumu yapılan Etkileşimli Tahtalar(Gri renkli çerçeveye sahip olup Windows 8′ işletim sistemi kurulu olan) “etkullanici” kullanıcı adına sahip parola ile açılmaktadır. Standart kullanıcıların bu parolayı bilmeleri yeterlidir. Ancak Etkileşimli Tahtalara program yüklenmesi gerektiğinde ise yönetici hesabı ile oturum açılması gerekmektedir. Bunun için ise ayrı bir kullanıcı adı ve parolaya ihtiyacınız vardır.

Etkileşimli Tahta yönetici kullanıcı adı ve şifresi ise bazı okullarımıza kurulumu yapan firma (Vestel Yetkili Servisi) tarafından verilmiş olup bazılarına ise verilmemiştir. Etkileşimi Tahtalara yazılım yüklemesi yapmak için yönetici kullanıcı adı ve şifresine ihtiyaç duyan okullarımızın yazının alt tarafında bulunan “Yorum” bölümünü doldurmaları durumunda şifre bilgileri sadece okulun @meb.k12.tr uzantılı resmi e-posta adresine gönderilecektir. Yorumunuz alt bölümde yayınlandıysa tarafınıza gönderim yapılmış demektir.

Not: Bazı okullarımızın e-posta hesapları, gelen postaların hiç silinmemesinden dolayı dolmaktadır. Bu tür durumlarda size göndereceğim posta tarafınıza ulaşamamaktadır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için lütfen e-posta hesabınızın dolu olmamasına özen gösterin.

 

21 Şubat 2016
Alakalı kelimeler: , , , , , , , , , , , ,

705 yorum yapılmış.

 1. resul ekmen

  hocam gönderdiğiniz şifreleri girdiğimizde şifrenin süresi dolmuş diyor.
  702248

  Cevap yaz
 2. Buket

  Bilgisayar yönetici şifresi güncellenmiş, Yen’i şifreyi gönderirseniz sevinirim

  Cevap yaz
 3. Fikret

  724586 kurum kodlu okulumuz için deep freez ve yönetici parolasını rica edebilir miyim

  Cevap yaz
  1. Fatih Projesi YETKİLİ

   Deep freeze şifresi programı kim kurdu ise onun koyduğu şifredir şifresiz olarak girmeyi deneyebilirsiniz

   Cevap yaz
 4. Yusuf Taylan eşberk

  Faz1 Vestel Windows 7 için kullanıcı adı ve parolası gönderir misiniz

  Cevap yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir