Etkileşimli Tahta Şifresi – EBAAdmin

FATİH Projesi kapsamında ilkokul, ortaokul ve liselerde 2. fazda kurulumu yapılan Etkileşimli Tahtalar(Gri renkli çerçeveye sahip olup Windows 8′ işletim sistemi kurulu olan) “etkullanici” kullanıcı adına sahip parola ile açılmaktadır. Standart kullanıcıların bu parolayı bilmeleri yeterlidir. Ancak Etkileşimli Tahtalara program yüklenmesi gerektiğinde ise yönetici hesabı ile oturum açılması gerekmektedir. Bunun için ise ayrı bir kullanıcı adı ve parolaya ihtiyacınız vardır.

Etkileşimli Tahta yönetici kullanıcı adı ve şifresi ise bazı okullarımıza kurulumu yapan firma (Vestel Yetkili Servisi) tarafından verilmiş olup bazılarına ise verilmemiştir. Etkileşimi Tahtalara yazılım yüklemesi yapmak için yönetici kullanıcı adı ve şifresine ihtiyaç duyan okullarımızın yazının alt tarafında bulunan “Yorum” bölümünü doldurmaları durumunda şifre bilgileri sadece okulun @meb.k12.tr uzantılı resmi e-posta adresine gönderilecektir. Yorumunuz alt bölümde yayınlandıysa tarafınıza gönderim yapılmış demektir.

Not: Bazı okullarımızın e-posta hesapları, gelen postaların hiç silinmemesinden dolayı dolmaktadır. Bu tür durumlarda size göndereceğim posta tarafınıza ulaşamamaktadır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için lütfen e-posta hesabınızın dolu olmamasına özen gösterin.

 

21 Şubat 2016
Alakalı kelimeler: , , , , , , , , , , , ,

696 yorum yapılmış.

 1. Sinan Keskin

  MErhaba
  Üniversitede akıllı tahtalarda benzer sorunu yaşıyoruz. Şifreleri iletebilir misiniz. teşekkürler

  Cevap yaz
 2. Merve Kuntar Hancı

  Merhaba. fikrethaluksaracogluilkokulu.meb.k12.tr faz 2 icin şifre gönderebilir misiniz?

  Cevap yaz
 3. Caner

  Tahtaları kurulum yaparken elektrikler gitti kurulum yarıda kaldı. Daha sonra tahtalar açılmıyor ne yapmamız gerek
  Erzurum karayazi çavuş ortaokulu müdürüyüm

  Cevap yaz
 4. Abdullah ERASLAN

  Merhaba. Ortaköy Anadolu İmam Hatip lisesi Müdür Yardımcısıyım Tahtalara yazılım yüklemesi yapmak için yönetici kullanıcı adı ve şifresine ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız sevinirim. Faz 1 ve Faz 2 akıllı tahtalarımız mevcut.

  Cevap yaz
   1. gökhan

    merhaba okuldaki tahtaları yazılım yüklemem gerekiyor ben bilişim öğretmeniyim Niğde 23nisan havacılar orta okulunda bilişim öğretmeniyim bana faz 1 faz 2 şifreleri lazım birde ana şifreler bana yetkili şifreleri gönderirseniz çok memnun kalırım

    Cevap yaz
    1. Fatih Projesi YETKİLİ

     Şifreleri sadece okulun kurum kodu ile başlayan meb.k12.tr e-posta adreslerine gönderebiliyoruz
     iyi günler

     Cevap yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir